Najlepší software pre očné optiky
CORONAVÍRUS: Aj napriek mimoriadnej situácii pracujeme. Ak sa nedovoláte na číslo 0917 146 622, volajte 0907 972 845.

Zakladáte novú optiku?

Vieme, že s otvorením novej optiky je veľa starostí a výdavkov. Pre novo otvorené optiky sme pripravili špeciálnu ponuku bez platenia implementačného poplatku. Aká je Vaša úspora?

Bežný implementačný poplatok: 490€
Implementačný poplatok pre plánovanú novú optiku: 0 €

1. V čom je rozdiel? 

Klienti, ktorí plánujú otvorenie novej optiky, neplatia tento poplatok. Rozdiel spočíva vo forme školenia. Podrobnosti Vám radi vysvetlíme telefonicky na 0907 972 845

2. 100% zľava na implementačný poplatok.

Týka sa všetkých prevádzok, ktoré ešte nie sú otvorené a rozhodnú sa pre TISS Optic.
 

3. Spolu podchytíme vašich nových zákazníkov

Obrovskou výhodou je, že vám poradíme, ako úspešne viesť optiku, ktoré sme zozbierali za roky praxe s programom. Nik nemá také skúsenosti, ako zaujať klientov, ako ich „donútiť“ vrátiť sa k vám, ako správne nastaviť vernostný program a mnohé ďalšie. Roky praxou overených skúseností Vám dá garanciu, že sme experti na to, čo na trhu funguje a čo u klientov optík nefunguje.
 

4. Poradíme s internými procesmi

Veľa budúcich optík sa nemá s kým kvalifikovane poradiť, ako nastaviť interné procesy: ako menežovať sklad, akú kasu si vybrať, ako ušetriť správnym výberom terminálu na platobné karty a podobne. Využite naše skúsenosti. Poradenstvo máte od nás ako súčasť balíka, lebo Vaša spokojnosť so softvérom je podmienená aj správnym nastavením nielen softvéru, ale aj samotných procesov.
 

5. Nechajte nám číslo a zavoláme

Obsahom rozhovoru budú nasledovné otázky. Podľa toho, aké sú Vaše predstavy o riadení optiky, Vám povieme, ako to zvyčajne funguje tak, či onak. Veľa nových optík nevie, čo sa oplatí, čo sa neoplatí, ako sa rozhodnúť s ohľadom na budúce potreby, keď bude optika rásť. Preto spoločnou diskusiou dôjdeme k tomu, aké riešenia sú pre Vás najvyhovujúcejšie. 
 • Máte premyslenú štruktúru skladu? Budete mať komisný sklad? Ako pripraviť sklad v programe tak, aby ste v budúcnosti získali správne informácie o tom, koľko a čoho predávate a čo sa oplatí, neoplatí, aké marže sú najefektívnejšie a ďalšie.
 • Robíte zábrus u seba alebo posielate sklá na zábrus inam? V čom je rozdiel v evidencii a v cenníkoch?
 • Ako formou poskytntuých zliav vhodne ovplyvniť daňovú povinnosť? Ako optimalizovať daňovú povinnosť?
 • Ako plánujete manažment zamestnancov a odmeňovanie podľa ich výkonnosti?
 • Budete mať registračnú pokladnicu prepojenú s TISSom alebo virtuálnu registrančnnú pokldnicu? Poznáte výhody medzi nimi?
 • Pri prijímaní platieb kartou – terminál z banky alebo samostatný terminál od nezávislých poskytovateľov ako napríklad sumUp a podobné? Čo z toho sa u vás oplatí?
 • Ako si predstavujete zákazkovú kartu u klienta; viete, aké máte zákonné povinnosti, čo všetko na nej musíte umiestniť?
 • Ako správne uplatňovať darčekové poukážky, aby ste ich nezdaňovali dvakrát?
 • Akú tlačiareň vybrať, aby zaberala čo najmenej miesta a tlačila všetko, čo treba.

Ak vás TISS Optic zaujme, pripojíme sa cez zdieľanú obrazovku a reálne Vám softvér predvedieme.

Zaujalo vás niečo?

Nechajte nám kontakt, spojíme sa s Vami.

Novinky a aktuality

Zrušili sme inštalačný poplatok
V súvislosti s aktuálnou situáciou sme sa rozhodli do 30.6.2020 zrušiť inštalačné poplatky pre všetky optiky. Inštalačný poplatok v hodnote 490€ (prvá pobočka optiky) a 390€ (za každú ďalšiu pobočku) neúčtujeme; školenie pri bezplatnej implementácii prebieha online cez zdieľanú obrazovku a videohovor. Za TISS Optic sa platí len bežný mesačný poplatok podľa cenníka na našom webe. Klienti, ktorí vyžadujú osobné školenie tak ako doteraz, majú poplatok zachovaný tak ako doteraz.
Pozrite si video s kolegom Tomášom, kde aktuálnu akciu vysvetľuje 

Inštalácia a školenie TISS Optic online prebieha na zdieľanej obrazovke, každý tak presne vie a vidí, čo a ako sa v TISS Optic obsluhuje.
Automatické dopĺňanie znamienok v zákazkových kartách
Vážení klienti,
od pondelka 20.4.2020 bude v refrakčných aj zákazkových kartách pre okuliare aj kontaktné šošovky zapnuté automatické dopĺňanie Vami vpísaných hodnôt do korektného tvaru. 
TISS tak automaticky doplní hodnoty 00 za desatinnú čiarku alebo znamienko plus pred číslo bez znamienka. 
Prehľad príkladov uvádzame v obrázku. 
Funkcia bude aktivovaná v každej optike automaticky bez možnosti vypnutia. 

Podpisovanie GDPR súhlasov na tablet 

Ako jediný softvér na trhu máme pokryté celé spracovanie súhlasov na spracovanie os. údajov v súlade s Nariadením EP a Rady.
 
Každým vyšetrením alebo vyrobenými okuliarmi získavate od svojho klienta súhlas, ktorý musíte mať zdokumentovaný. Nanovo preto spúšťame funkciu podpisovania zákazníkov na tablet a uchovávanie týchto podpisov.
 
Ako to funguje?
Váš zákazník nepodpíše papierový dokument, ale podpíše sa prstom alebo dotykovým perom na tablet. Tento podpis sa uloží do databázy k danému zákazníkovi k typu súhlasu, ktorý vám zákazník udelil.
Podpis sa nedá zneužiť, je digitálne uchovaný na zabezpečenom serveri programu TISS Optic a spracúvaný v súlade s bezpečnostnou dokumentáciou optiky.
Aplikácia na podpisovanie je pripravená pre tablet Lenovo TabE7.
 
Aké má digitálne podpisovanie výhody?
 • Úspora za papier, úspora miesta
 • Digitálne uchovávanie, ktoré sa nikdy nezničí
 • Bezpečnejšie spracúvanie ako fyzické archivovanie podpisov na papieri
 • Nie je to biometrický údaj, ale odtlačok podpisu rovnako platný ako reálny podpis na papieri

 
Koľko to stojí?
Služba je poskytovaná za mesačný poplatok 19€ fakturovaný kvartálne spätne. Služba nemá implementačný úvodný poplatok.