Najlepší software pre očné optiky

Zakladáte novú optiku?

Vieme, že s otvorením novej optiky je veľa starostí a výdavkov. Pre novo otvorené optiky sme pripravili špeciálnu ponuku bez platenia implementačného poplatku. Aká je Vaša úspora?

Bežný implementačný poplatok: 490€
Implementačný poplatok pre plánovanú novú optiku: 0 €

1. V čom je rozdiel? 

Klienti, ktorí plánujú otvorenie novej optiky, neplatia tento poplatok. Rozdiel spočíva vo forme školenia. Podrobnosti Vám radi vysvetlíme telefonicky na 0907 972 845

2. 100% zľava na implementačný poplatok.

Týka sa všetkých prevádzok, ktoré ešte nie sú otvorené a rozhodnú sa pre TISS Optic.
 

3. Spolu podchytíme vašich nových zákazníkov

Obrovskou výhodou je, že vám poradíme, ako úspešne viesť optiku, ktoré sme zozbierali za roky praxe s programom. Nik nemá také skúsenosti, ako zaujať klientov, ako ich „donútiť“ vrátiť sa k vám, ako správne nastaviť vernostný program a mnohé ďalšie. Roky praxou overených skúseností Vám dá garanciu, že sme experti na to, čo na trhu funguje a čo u klientov optík nefunguje.
 

4. Poradíme s internými procesmi

Veľa budúcich optík sa nemá s kým kvalifikovane poradiť, ako nastaviť interné procesy: ako menežovať sklad, akú kasu si vybrať, ako ušetriť správnym výberom terminálu na platobné karty a podobne. Využite naše skúsenosti. Poradenstvo máte od nás ako súčasť balíka, lebo Vaša spokojnosť so softvérom je podmienená aj správnym nastavením nielen softvéru, ale aj samotných procesov.
 

5. Nechajte nám číslo a zavoláme

Obsahom rozhovoru budú nasledovné otázky. Podľa toho, aké sú Vaše predstavy o riadení optiky, Vám povieme, ako to zvyčajne funguje tak, či onak. Veľa nových optík nevie, čo sa oplatí, čo sa neoplatí, ako sa rozhodnúť s ohľadom na budúce potreby, keď bude optika rásť. Preto spoločnou diskusiou dôjdeme k tomu, aké riešenia sú pre Vás najvyhovujúcejšie. 
 • Máte premyslenú štruktúru skladu? Budete mať komisný sklad? Ako pripraviť sklad v programe tak, aby ste v budúcnosti získali správne informácie o tom, koľko a čoho predávate a čo sa oplatí, neoplatí, aké marže sú najefektívnejšie a ďalšie.
 • Robíte zábrus u seba alebo posielate sklá na zábrus inam? V čom je rozdiel v evidencii a v cenníkoch?
 • Ako formou poskytntuých zliav vhodne ovplyvniť daňovú povinnosť? Ako optimalizovať daňovú povinnosť?
 • Ako plánujete manažment zamestnancov a odmeňovanie podľa ich výkonnosti?
 • Budete mať registračnú pokladnicu prepojenú s TISSom alebo virtuálnu registrančnnú pokldnicu? Poznáte výhody medzi nimi?
 • Pri prijímaní platieb kartou – terminál z banky alebo samostatný terminál od nezávislých poskytovateľov ako napríklad sumUp a podobné? Čo z toho sa u vás oplatí?
 • Ako si predstavujete zákazkovú kartu u klienta; viete, aké máte zákonné povinnosti, čo všetko na nej musíte umiestniť?
 • Ako správne uplatňovať darčekové poukážky, aby ste ich nezdaňovali dvakrát?
 • Akú tlačiareň vybrať, aby zaberala čo najmenej miesta a tlačila všetko, čo treba.

Ak vás TISS Optic zaujme, pripojíme sa cez zdieľanú obrazovku a reálne Vám softvér predvedieme.

Zaujalo vás niečo?

Nechajte nám kontakt, spojíme sa s Vami.

Novinky a aktuality

Novinky v sklade
Neustále pracujeme na tom, aby sa Vám v TISSe pracovalo ľahko a zrozumiteľne. Prinášame vám preto v sklade hneď 3 novinky
1. Nový typ produktov √
Okrem Produktu a Služby si môžete položku označiť ako Neskladový produkt. Táto položka sa potom v tržbe eviduje ako produkt/tovar, ale skladové pohyby sa u nej neevidujú.
2. Prednastavený typ produktov podľa kategórie √
V kategórii produktov si môžete nastaviť prednastavený typ nových produktov. To znamená, že od momentu, kedy si napríklad v kategórii SLUŽBY nastavíte prednastavený typ nových produktov na typ služba, všetky nové produkty vložené do tejto kategórie už budú mať nastavený typ služba
3. Zobrazenie typu produktov v zozname položiek v sklade √
V sklade sa vám zobrazí typ produktov priamo v zozname produktov a ak máte oprávnenie upravovať produkty, môžete si typ priamo zmeniť bez otvárania skladovej karty.
Vytvorenie nového nákupu cez import z Excelu
Spustili sme novú funkciu, ktorá mnohým z vás určite uľahčí vytváranie nových nákupov.
Ak ste boli doteraz zvyknutí vytvárať nákupy manuálne, môžete si pomôcť s excelom a ušetríte si tak svoj drahocenný čas.
Jednoducho podľa stanovenej šablóny vytvoríte XLS súbor, ktorý vložíte do TISSu a celý nákup tyk vytvoríte mihnutím oka.
Presný návod ako na to je ako zvyčajne k dispozícii Používateľskom manuáli.

Podpisovanie GDPR súhlasov na tablet 

Ako jediný softvér na trhu máme pokryté celé spracovanie súhlasov na spracovanie os. údajov v súlade s Nariadením EP a Rady.
 
Každým vyšetrením alebo vyrobenými okuliarmi získavate od svojho klienta súhlas, ktorý musíte mať zdokumentovaný. Nanovo preto spúšťame funkciu podpisovania zákazníkov na tablet a uchovávanie týchto podpisov.
 
Ako to funguje?
Váš zákazník nepodpíše papierový dokument, ale podpíše sa prstom alebo dotykovým perom na tablet. Tento podpis sa uloží do databázy k danému zákazníkovi k typu súhlasu, ktorý vám zákazník udelil.
Podpis sa nedá zneužiť, je digitálne uchovaný na zabezpečenom serveri programu TISS Optic a spracúvaný v súlade s bezpečnostnou dokumentáciou optiky.
Aplikácia na podpisovanie je pripravená pre tablet Lenovo TabE7.
 
Aké má digitálne podpisovanie výhody?
 • Úspora za papier, úspora miesta
 • Digitálne uchovávanie, ktoré sa nikdy nezničí
 • Bezpečnejšie spracúvanie ako fyzické archivovanie podpisov na papieri
 • Nie je to biometrický údaj, ale odtlačok podpisu rovnako platný ako reálny podpis na papieri

 
Koľko to stojí?
Služba je poskytovaná za mesačný poplatok 19€ fakturovaný kvartálne spätne. Služba nemá implementačný úvodný poplatok.